The Gothic Life: New Beginning

Ty tworzysz historię świata Gothic...


#21 2014-02-22 10:52:53

 Marcus

Główny Administrator

2297868
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 56
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

Gdy się zbudziłem w pierwszej chwili uderzył mnie potworny ból głowy oraz widok jak "przez mgłę". Spojrzałem na tego człowieka i w pierwszej chwili zamiast zachować spokój, oparłem dłoń na moim nożu. Nie wiem gdzie podział się mój łuk, a nawet nie pamiętam nic co działo się po starciu z wilkiem. Nie byłem w stanie oprzeć się, więc pozostałem w pozycji leżącej. Czułem się jak głupiec. Gdy wreszcie uświadomiłem sobie co powiedział do mnie ten mężczyzna odpowiedziałem:
-Żyję.. Kim jesteś? Jak tutaj trafiłem? Gdzie ja w ogóle jestem? Gd-Gdzie mój łuk? - ostatnie pytanie było dla mnie najważniejsze, bo przecież ten łuk jest moją pamiątką po dziadku! Byłem wdzięczny temu człowiekowi, ale nie zamierzałem mu w najbliższym czasie zaufać. Skóra niedźwiedzia była na prawdę wygodna więc nie zamierzałem się ruszać. Spojrzałem tylko na moją ranę i westchnąłem.


Lubię noc, kiedy za ścianą powiek moja wyobraźnia walczy z marzeniami. Rozumiesz...
Taka bezkrwawa bitwa. Bez ciężko rannych ofiar..

Offline

 

#22 2014-02-22 11:23:58

 Arathorn

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 157
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

- Spokojnie. Tu jest Twój łuk. - zaczął, wskazując na Twoją broń. - Tam też są Twoje strzały. Pozostało pięć. - mówił poważniej. - Nie powinno Cię obchodzić, kim jestem. Ważne jest to że uratowałem Ci życie. Pewien człowiek powiedział mi że chce się z Tobą spotkać. Ja miałem Cię tylko odnaleźć. Weź proszę ten list. - powiedział niskim i poważnym, bardzo poważnym tonem nieznajomy, wręczając Ci zapieczętowaną kopertę. Po chwili się podniósł. Dał Ci "Pełnię Życia", potężny eliksir. Po wypiciu go, pomógł Ci wstać. W ciągu kilku minut spakował obóz i ruszył w gęstwiny. - Do Khorinis, jest niedaleko, na zachód stąd. - krzyknął, odchodząc. Obok siebie widzisz dwie wilcze skóry, które najprawdopodobniej pozostawił Ci w nagrodę...


Im dłużej się żyje, tym bardziej dostrzega się, że na świecie nie ma nic poza bólem, cierpieniem i pustką. Dlatego, stworzę nową rzeczywistość.

Offline

 

#23 2014-02-22 11:33:45

 Marcus

Główny Administrator

2297868
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 56
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

Spojrzałem na niego z podziwem, gdyż ten człowiek uratował mi życie i zostawił dwie skóry, które mógł równie dobrze sprzedać i zarobić. Pewnie w życiu go już nie zobaczę, ale gdy go znajdę sowicie mu za tą pomoc zapłacę. Spojrzałem na moją dłoń w której była koperta z listem. Nie czekając otworzyłem kopertę i zacząłem czytać to co było napisane na małym kawałku papieru. Ciekawe kto mnie szuka i kto zlecił odnalezienie mnie. Może ktoś mnie potrzebuje? - zapytałem sam siebie na głos przed przeczytaniem. Odpowiedzi do moich pytań znajdę pewnie w tym liście.


Lubię noc, kiedy za ścianą powiek moja wyobraźnia walczy z marzeniami. Rozumiesz...
Taka bezkrwawa bitwa. Bez ciężko rannych ofiar..

Offline

 

#24 2014-02-22 11:42:41

 Arathorn

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 157
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

Mężczyzna zniknął, odchodząc daleko stąd. Otworzyłeś list i zacząłeś go czytać.

Nadeszły czasy, w których wojna jest jedynym rozwiązaniem konfliktu. Czasy, które spokojnie można nazwać latami krwawymi i niezbyt chlubnymi dla nas wszystkich.Im dłużej się żyje, tym bardziej dostrzega się, że na świecie nie ma nic poza bólem, cierpieniem i pustką. Widzisz, na szczęście ten porządek świata może zostać przerwany. Można stworzyć nowy świat, stworzyć nową, piękną rzeczywistość...
Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej, spotkajmy się podczas następnej pełni na polanie ze strumieniem...


To był koniec listu.


Im dłużej się żyje, tym bardziej dostrzega się, że na świecie nie ma nic poza bólem, cierpieniem i pustką. Dlatego, stworzę nową rzeczywistość.

Offline

 

#25 2014-02-22 11:48:11

 Marcus

Główny Administrator

2297868
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2014-02-01
Posty: 56
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

Czyżby autor tego listu to był ten sam mężczyzna, który mnie uratował? - to było pierwsze moje pytanie po przeczytaniu tej kartki. No nic, udam się więc na to spotkanie, ale najpierw zamierzam iść do karczmy porządnie się napić. Podeszłem do miejsca w którym leżały łuk i strzały oraz zarzuciłem je na plecy, a skóry wziąłem do ręki w miarę delikatnie, żeby ich nie pognieść. Popatrzałem w stronę zachodu i powiedziałem: Dziękuję Ci Innosie za to, że pozwoliłeś mi przeżyć - po czym poszedłem spokojnym krokiem jako "zwycięzca" w stronę Khorinis.


Lubię noc, kiedy za ścianą powiek moja wyobraźnia walczy z marzeniami. Rozumiesz...
Taka bezkrwawa bitwa. Bez ciężko rannych ofiar..

Offline

 

#26 2014-02-22 11:51:18

 Arathorn

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 157
Punktów :   

Re: Polowanie Marcusa

Polowanie zakończone.
PODSUMOWANIE:
|+ 1PN
|+ 2 Łuki
|+ 1 Myślistwo
|- 5 strzał
|+ 2 Skóry Wilka (dobra jakość)
|+ 1 Pełnia Życia
|+ Tajemniczy List


Im dłużej się żyje, tym bardziej dostrzega się, że na świecie nie ma nic poza bólem, cierpieniem i pustką. Dlatego, stworzę nową rzeczywistość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksm.pun.pl www.sojuszasylum.pun.pl www.strzelnica-chelm.pun.pl www.msw.pun.pl www.pokemonunovahistory.pun.pl