The Gothic Life: New Beginning

Ty tworzysz historię świata Gothic...


#1 2014-02-16 19:49:42

 Arathorn

Główny Administrator

Zarejestrowany: 2014-01-31
Posty: 157
Punktów :   

Na czym to polega?

Wielu z was zapytało mnie na początku, na czym polega gra na PBF?
Z Wikipedii:
Played by Forum (rozgrywane na forum; PBF, gra przez forum, potocznie gra tekstowa lub gra forumowa) – gra (zazwyczaj gra fabularna) rozgrywana na forum dyskusyjnym, w której gracze (od kilku do kilkuset) wcielają się w role fikcyjnych postaci.
Tak to w skrócie? Ale co więcej?



Jak już wcześniej wspominała ciocia Wikipedia, gramy na forum.
Każdy z Was tworzy (mam nadzieję) unikalną postać, opisując jej charakter, wygląd oraz przedstawiając nam jej przeszłość. Oczywiście nie poprzestajemy na tym. Po stworzeniu Waszego forumowego, gothicowego "Ja", bierzecie udział w zapisywaniu kolejnych kart w historii świata Gothic.
Wszystkie wasze poczynania musice zapisywać w formie pisemnej.

Jakie są zasady pisania postów? -> KLIK

Jeżeli ktoś nie rozumie jeszcze na czym to polega:
Chcesz coś kupić - opisujesz to, jak wchodzisz do sklepu, drogę którą przebyłeś od swojego domu do właśnie niego. Następnie czekasz na reakcję MG/Admina, który poda Ci cenę i wyda przedmiot, za który oczywiście zapłacisz.
Nawet nie chcę widzieć postu typu: "Wszedłem do sklepu. Kupuję 20 strzał, płacę i wychodzę."
Wtedy spodziewajcie się gołębia ludożercy, który wyrywa wam mózg...


Im dłużej się żyje, tym bardziej dostrzega się, że na świecie nie ma nic poza bólem, cierpieniem i pustką. Dlatego, stworzę nową rzeczywistość.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wicie.pun.pl www.brodywioskacudow.pun.pl www.eragonrpg.pun.pl www.manganaruto.pun.pl www.deep-in-soul.pun.pl