The Gothic Life: New Beginning

Ty tworzysz historię świata Gothic...


#41 2014-04-29 17:45:44

Thaemen

Szkodnik

Zarejestrowany: 2014-02-02
Posty: 25
Punktów :   

Re: Gospoda pod Kuternogą

Pomyślałem chwilę, że w moim obecnym stanie nie dam rady się z nimi bić. Jednak wszystko jest możliwe. Nie obstawiałem dużo, że mogę wygrać tę walkę, więc kulturalnie, powoli podszedłem do nich i spytałem: Co zrobił wam ten człowiek??

Offline

 

#42 2014-05-02 22:47:19

Mistrz Gry III

Gregor

Zarejestrowany: 2014-03-02
Posty: 45
Punktów :   

Re: Gospoda pod Kuternogą

Thaemen



Napastnicy nie odpowiedzieli. Gdy jeden z nich okładał nieprzytomnego już pijaczka w rogu karczmy, a każdy ze świadków udawał że nic nie widzi, drugi z nich powstał, z zaciągniętymi rękawami zmierzając w twym kierunku. Był wściekły, a Ty musiałeś go dodatkowo rozjuszyć, przerywając w wykonywanej przez niego czynności. Nie minęła chwila, gdy rzezimieszek wymierzył cios pięścią w twym kierunku. Nie zdążyłeś się uchylić, nie z twymi ranami. Cios zahaczył o czubek twej brody, twe nogi zrobiły się niczym z wełny. Upadłeś niczym wór kartofli, pomiędzy stolikami. Kręci Ci się w głowie, wzrok Ci się podwoił, dostrzegasz jednak wciąż ten sam widok - awanturnika, który próbuje udeptać twą twarz.
- Nie należało mieszać się w nie swoje sprawy! Pilnuj swego nosa! - rzekł, unosząc nogę do kopnięcia.


"Dwie rzeczy dają duszy największą siłę: wierność prawdzie i wiara w siebie"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bogowieolimpu.pun.pl www.nutriolandia.pun.pl www.wwsis.pun.pl www.sp16.pun.pl www.maxituning.pun.pl